Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler
ARAS BEBE


Hakkımızda

Aras Bebe 1989 yılında bir aile şirketi olarak mütevazı bir atölye ortamında iş dünyasına girmiş, gelişen sektörde her zaman istikrarlı ve kararlı adımlarla büyümesini bilmiştir. 1993 yılında kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atmış, sıkıntılı dönemlerden güçlenerek çıkmasını bilmiştir. İlerleyen senelerde sektöre yeni ürünler sunarak müşterisinin devamlılığını ve memnuniyetini arttırmıştır.

Aras Bebe öz sermayesi ile oluşturduğu genel müdürlük ve üretim hanesinde 600 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Çalışanları ile sürekli bir dayanışma ve ekip ruhu yakalamayı ilke edinen Aras Bebe toplamda 42 çalışanı, yıllık 85 bin parça üretim kapasitesi ve 11 ülkeye ihracatı ile sektöre kaliteli ve bebek dostu ürünler sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Müşterilerine kalite standartlarına uygun ve avantajlı ürünleri Avrupa standartlarına uygunluk belgeleri ile sunarken, son kullanıcı memnuniyetini de kendisine ilke edinen Aras Bebe, “Annelere rahatlık, Bebeklere konfor” sunmayı bir standart haline getirme çabası içerisindedir.

28 yıllık yürüyüşümüzde bizi buralara taşıyan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Kategoriler