Biz Kimiz?

Aras Bebe 1989 yılında bir aile şirketi olarak mütevazi bir atölye ortamında iş dünyasına girmiş, gelişen sektörde her zaman istikrarlı ve kararlı adımlarla büyümüştür. 1993 yılında kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atmış, sıkıntılı dönemlerden güçlenerek çıkmasını bilmiştir. İlerleyen senelerde sektöre yeni ürünler sunarak müşterinin devamlılığını ve memnuniyetini arttırmıştır.

Aras Bebe öz sermayesi ile oluşturduğu genel müdürlük ve üretim hanesinde 600 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Çalışanları ile sürekli bir dayanışma ve ekip ruhu yakalamayı ilke edinen Aras Bebe kalifiye ve uzman personeli, yıllık 100 bin parça üretim kapasitesi ve 20 ülkeye ihracatı ile sektöre kaliteli ve bebek dostu ürünler sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Müşterilerine kalite standartlarına uygun ve avantajlı ürünleri Avrupa standartlarına uygunluk belgeleri ile sunarken, son kullanıcı memnuniyetini de kendisine ilke edinen Aras Bebe, "Annelere rahatlık, Bebeklere konfor" sunmayı bir standart haline getirme çabası içerisindedir.

33 yıllık yürüyüşümüzde bizi buralara taşıyan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

33 yıllık yürüyüşümüzde bizi buralara taşıyan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Osman ARAS

Genel Müdür